SAMENGESTELDE WEDSTRIJD 2017

 

We bedanken de grondeigenaren voor het gebruik van hun terrein. Dit zijn de families:

Stomps        Koerselman        Te Raa        Groot Wassink        Rutten        Wielens       

Ten Have         Gunnewijk        Abbink        Leusink        Te Velthuis

 

Informatie SGW

 

Nieuwsbrief 1

 

Nieuwsbrief 2

 

Plattegrond SGW terrein

 

 

De volgende sponsoren bedanken we voor het mogelijk maken van ons evenement:

Mechanisatie Lochem

Lochem

Eet/feestcafe de Klok

Eibergen

Radstake

Heelweg

DC Bekenland

Gelselaar

Loonbedrijf Beusink

Rekken

Tactory Garden

Rekken

Fiets en kanoverhuur ten Brinke

Rekken

Kottink Personeelsdiensten

Geesteren

Schildersbedrijf Rene Dieperink

Haaksbergen

AVB Terbraak

Groenlo

Groot Kormelink bloem en kado

Groenlo

Cafe Restaurant Speeltuin Haak en Hoek

Groenlo

Hoveniersbedrijf Groot Kormelink

Eibergen

Zuidema

Stal Ribbels

Eibergen

Camping 't Veld

Rekken

t Ruiterparadijs

Hengevelde

Unive Oost

Groenlo

Rosing Halleriet installatiebedrijf

Eibergen

Bouwbedrijf Penterman

Eibergen

Bennink adviseurs

Eibergen

Dusoleil

Eibergen

Overkamp bouwmaterialen Meddo NV

Winterswijk - Meddo

Gelre Dierenartsen

Eibergen

Boehringer

Alkmaar

Barts Installatietechniek Rekken

Rekken

Cafe Kerkemeijer Rekken

Rekken

Dierenpension Max

Eibergen

Geert Rexwinkel Hoefsmid

Rekken

Installatiebedrijf Ten Haken

Rekken

O'Hara

Rekken

Kliniek voor gezelschapsdieren

Eibergen

Stellinga verkeersschool

Eibergen

Grooters 3x Bovag

Eibergen

Loon- en Grondverzetbedrijf Mateman

Eibergen

Reinders MTS Veehandel

Eibergen

Veehandel te Boome

Beltrum

Kolkman Brandstoffen BV

Groenlo

Ebbers Mechanisatie BV

Winterswijk-Huppel

Huiskamp bv

Winterswijk

Dusseldorp

Lichtenvoorde

Tegro GmbH

Eibergen

Camping de Goede Hoop

 

R. Geverinck Timmerbedrijf

Eibergen

Gafco Altron

Klimavisie

Eibergen

Koel- en vrieshuis Lintelo Lichtenvoorde

Lichtenvoorde

Veld koeltechniek

Groenlo

Electrotechniek Krabbenborg

Lichtenvoorde

Auto Huitink

Groenlo

Bouwbedrijf Geesink

Rekken

Eijsink afbouw

Rekken

Paardentandarts Niek Jansen

Raalte

Rapide

Haaksbergen

Rotink Landbouwmechnisatiebedrijf

Hengevelde

Bjorn & Mariekes bloembinderij

Eibergen

Loman Straatwerk

Rekken

Koppelman Hoveniers

Haaksbergen

Goorhorst Hoveniers

Eibergen

Sierkwekerij Decora

Ruurlo

Hoveniersbedrijf Olde Klieverik

Eibergen

Di-Metaal Design / De Kooijer

Rekken

FG Slijterij

Eibergen

Gankema Mode

Eibergen

Grenszicht

Eibergen

Laaiin aanhangwagen Eibergen

Hank

Esso Eibergen

Eibergen

Grand Plaza

Eibergen

Holterhook labradors

Eibergen

Intercom computers

Groenlo

Wevers Neede

Neede

Keurslager Boenders

Jogems Bouw

Borculo

loonbedrijf Graven

Eibergen

Kwerreveld dakbedekking

Winterswijk

Kamminga Haarlo

Haarlo

Wielens bouwbedrijf en asbestsanering

Haaksbergen

Countus accountants + adviseurs

Markelo

Welkoop Ebbers

Eibergen

Emri Meddeler

Eibergen

Dierfysiotherapie Moniek Kroekstoel

Groenlo

Aardappelhandel Markerink

Eibergen

Landbouw & Loonbedrijf Hasselo

Eibergen

Pioneer

Eibergen

Scharenborg Beltrum bv

Beltrum

Profile Bleumink

Eibergen

Voortman Service

Rekken

Imago Belettering

Eibergen

Paardenkliniek Watermolen

Haaksbergen

Lavor Paardenvoeder

Hengelo

De Witte Smid

Lochem

Gunnewick Vragender

Vragender

Pavo  
Profile Bleumink Eibergen

 

Voorlopige dagindeling 3 november 2017

14.00 uur secretariaat open en cross vrij voor verkenning

16.30 uur mogelijkheid voor de hinderniscontroleurs om instructie over het sgw traject te ontvangen door de wedstrijdleider,

en gezamenlijk crossverkennen voor de onderlinge wedstrijd

 

Voorlopige dagindeling 4 november 2017

8.53 uur    aanvang dressuur klasse L

9.10 uur    aanvang springen B paarden

9.30 uur  aanvang cross klasse B paarden

+- 12.00 uur  aanvang cross klasse B/DE pony's

+- 12.38 uur  aanvang cross klasse L/DE pony's

+- 14.00 uur  aanvang cross klasse L paarden

+- 14.06 uur  aanvang cross klasse B/DE pony's

+- 15.40 uur  aanvang cross klasse L/ABC en B/ABC pony's

 

Voorlopige dagindeling 5 november 2017

9.30 uur    aanvang springen

10.00 uur  aanvang oefencross

Ochtend: dressuur onderlinge wedstrijd

aansluitend aanvang cross onderlinge wedstrijd

Het gehele wedstrijd terrein is verboden voor honden.

We wensen alle deelnemers veel succes en plezier toe.